Beatz x Poe’s az A38 Hajón: Bánóczi Bea, Borsos Bence, Goulasch

Beatz x Poe’s az A38 Hajón: Bánóczi Bea, Borsos Bence, Goulasch

Beatz x Poe’s az A38 Hajón: Bánóczi Bea, Borsos Bence, Goulasch
2021. március
30
kedd 17:00
kiállítótér

Beatz x Poe’s az A38 Hajón: Bánóczi Bea, Borsos Bence, Goulasch

Március 30-án a Goulasch-ként rappelő Gergály Norbert, Bánóczi Bea és Borsos Bence és slammerek ágyaznak meg az “aha” élménynek. Az estet az A38 Hajó Youtube-csatornáján közvetítjük március 30-án 8 órától.

Stream: https://youtu.be/dkTIfjLsHDQ

A Beatz x Poe’s az A38 Hajón programsorozat házigazdái, Csider István Zoltán és Pion István hónapról hónapra ismert slammereket, rappereket invitálnak a fedélzetre, hogy Dj Lee’n Gum és az ATMO improvizatív alapjaira rímeljenek

Bánóczi Bea - költő, slammer, pszichológus. Folyamat alapú, komparatív bakancslista-tulajdonos, ha kell, saját mentális ügyeinek szenteltvizét rímekbe szedve szedi le rólunk. Ha kell, halk szóval teszi ugyanezt.

Borsos Bence - slammer. A tengerjáró hajók legjobb Steven Segalja, ő maga az úszó erőd, aki testén is önmagát hordja ruha helyett. A delirium tremens jár belé aludni, szövegei egyszerűen csak: őszinték.

Gergály Norbert Glsch - slamköltő, rapper, a Slow Village tagja. A legszakállasabb óriásbébi Lazaegerszeg főfaluból és környékéről, onnan hozta magával a babakék és figyelemzavaros eget. Igazi flowjedi, az előnyt hátrányból kovácsolja.

Az ATMO zenekar tagjai:
Usztics Péter - gitár
Antal Gábor - billentyű
Gyarmati Gábor - basszusgitár
Baki József – dobok

#A38GoesOnline#A38Live


Esemény a facebookon

Galéria

A helyszín